Фінляндія виділить 3 млн євро на програму ООН «Жінки в Україні»

Фінляндія оголосила про виділення 3 млн євро на підтримку програми ООН «Жінки в Україні» на 2026–2028 роки.
Про це повідомило Міністерство закордонних справ Фінляндії.
Міністерство зазначило, що фінансова підтримка демонструє прихильність країни до захисту прав жінок і дівчат та сприяє відновленню України після війни.
«Підтримка ООН Жінки в Україні – це інвестиція у стійкість країни та її зусилля з досягнення гендерної рівності. За допомогою цього фінансування ми прагнемо сприяти правам і активності жінок та дівчат у кризових регіонах», – сказав міністр зовнішньої торгівлі та розвитку Фінляндії Вілле Тавіо.
Фінляндія за допомогою цієї програми планує підтримувати залучення жінок до приватного сектору, стимулювати інновації та цифровізацію, а також надати українським жінкам можливість брати участь у формуванні рішень щодо відновлення країни.