Фінляндія збільшить гуманітарну допомогу Україні та надішле 52 генератори

Фінляндія збільшить гуманітарну допомогу Україні до 22 млн євро, а також протягом лютого надішле додатково 52 генератори.
Про це повідомила заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк, яка зустрілася з прем'єр-міністром Фінляндії Петтері Орпо в Гельсінкі, пише пресслужба Верховної Ради.
«Уряд Фінляндії протягом лютого планує додатково передати Україні 52 генератори та збільшити гуманітарну підтримку до 22 млн євро. Ми вдячні Фінляндії за цю допомогу і лідерство в міжнародній Коаліції укриттів цивільного захисту», – цитують у повідомленні Кондратюк.
За словами віцеспікерки, Фінляндія має значний досвід у сфері цивільного захисту населення і вже виділила 13,2 млн євро на будівництво перших із 10 тисяч запланованих укриттів в Україні. На думку Кондратюк, важливо поширювати цей процес і залучати більше країн до цієї гуманітарної ініціативи.
Своєю чергою Орпо зазначив, що уряд Фінляндії продовжить надавати військову допомогу та адвокатувати прискорений вступ України до Євросоюзу.