Фінляндія збільшить гуманітарну допомогу Україні та надішле 52 генератори

#   350
Заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк зустрілася з прем'єр-міністром Фінляндії Петтері Орпо

Фінляндія збільшить гуманітарну допомогу Україні до 22 млн євро, а також протягом лютого надішле додатково 52 генератори.

Про це повідомила заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк, яка зустрілася з прем'єр-міністром Фінляндії Петтері Орпо в Гельсінкі, пише пресслужба Верховної Ради.

«Уряд Фінляндії протягом лютого планує додатково передати Україні 52 генератори та збільшити гуманітарну підтримку до 22 млн євро. Ми вдячні Фінляндії за цю допомогу і лідерство в міжнародній Коаліції укриттів цивільного захисту», – цитують у повідомленні Кондратюк.

За словами віцеспікерки, Фінляндія має значний досвід у сфері цивільного захисту населення і вже виділила 13,2 млн євро на будівництво перших із 10 тисяч запланованих укриттів в Україні. На думку Кондратюк, важливо поширювати цей процес і залучати більше країн до цієї гуманітарної ініціативи.

Своєю чергою Орпо зазначив, що уряд Фінляндії продовжить надавати військову допомогу та адвокатувати прискорений вступ України до Євросоюзу.

Останні новини

Всі

11 червня 2026

10 червня 2026

Переглянути все