Енергетична допомога: Німеччина інвестує понад 200 млн євро у відновлення мереж України
Німеччина надасть Україні додаткову допомогу на суму понад 200 млн євро у відповідь на триваючі російські атаки на енергетичну інфраструктуру країни.
Про це заявив міністр закордонних справ Йоганн Вадефуль на зустрічі зі своїм молдовським колегою Міхаєм Попшоєм у Берліні, повідомляє Європейська правда з посиланням на ntv.
«Ці кошти призначені для подальшого зміцнення захисту України від бомбардувань Путіна», – заявив міністр закордонних справ Німеччини і уточнив, що ці гроші будуть використані, серед іншого, для фінансування розвідувальних дронів та підтримки цивільної оборони.
Вадефуль пояснив, що все це зміцнює стійкість України і також приносить користь Молдові.