Затримання інкасаторів в Угорщині: одного з українців госпіталізовано

Після допиту угорськими службами один з інкасаторів «Ощадбанку» опинився в лікарні. Раніше в Угорщині затримали сімох працівників банку з інкасаторськими авто.
Про це повідомив голова Національного банку України Андрій Пишний, пише Bloomberg
Він повідомив, що затриманих українських інкасаторів піддали жорстким допитам. Один із них був у тяжкому стані та терміново госпіталізований.
Пишний назвав інцидент із затриманням працівників банку та вилученням перевезених цінностей «абсурдним і незаконним» і підкреслив, що це сталося в країні Європейського Союзу.
Нагадаємо, Парламент Угорщини ухвалив закон, який дозволяє владі утримувати вилучені минулого тижня кошти та золото українського «Ощадбанку» протягом 60 днів.