Іноземним дипломатам представили докази російських атак на нафтопровід «Дружба»
НАК «Нафтогаз України» спільно з Міністерством закордонних справ провели спеціальний брифінг для представників 31 держави, на якому продемонстрували наслідки обстрілів стратегічної інфраструктури.
Про це повідомляє голова правління «Нафтогазу» Сергій Корецький.
У заході взяли участь представники країн G7 та європейських партнерів України. Дипломатам надали вичерпні матеріали, зокрема фото- та відеодокази атак на нафтопровід «Дружба». Також міжнародну спільноту поінформували про технічні виклики, з якими стикаються українські фахівці під час відновлювальних робіт.
Як зазначають у «Нафтогазі», ремонт подібних об’єктів є надскладним технологічним процесом. Він потребує не лише часу та специфічного обладнання, а й постійної готовності працювати під загрозою повторних ударів.
Від початку повномасштабного вторгнення Росія здійснила понад 400 атак на об’єкти групи Нафтогаз. Лише протягом перших місяців 2026 року зафіксовано вже понад 30 обстрілів.
«Відновлення подібної інфраструктури є складним технологічним процесом, що потребує часу, спеціалізованого обладнання та роботи в умовах постійних загроз повторних російських ударів,» – зазначив Сергій Корецький
Читайте також:
- Закордон
Затримання 91 українця у Польщі: у Посольстві пояснили, що чекає на громадян та чи буде депортація
- Історія
Історик і дипломат: 150 років тому народився Мирон Кордуба
- Закордон
У Росії скоїли напад на польського посла: що відомо
- Рівне
Місто світлофорів, Україна за 10 років, поступки полякам: про що у Рівному говорив Дмитро Кулеба







