Угорщина заборонила в’їзд трьом українцям через «погрози» Віктору Орбану

#   287

Уряд Угорщини вирішив заборонити в'їзд трьом українцям до країни та Шенгенської зони. Вони нібито погрожували Угорщині військовим нападом та негативно висловлювалися про прем’єр-міністра країни Віктора Орбана.

Про це повідомили у 24.hu.

Як розповів голова канцелярії Орбана Гергей Гуляш, уряд заборонив в’їжджати генерал-лейтенанту Григорію Омельченку, військовому Євгену Карасю та політичному аналітику Борису Тізенгаузену. Він зазначив, що українці нібито особисто погрожували Угорщині.

Гуляш зазначив, що Омельченко нібито «погрожував» Віктору Орбану та його родині. Проте, як пишуть у виданні, ці висловлювання вирвали з контексту під час його заяви для телеканалу «Прямий». 

Тізенгаузен, за словами посадовця, обговорював відправлення українських військ до Угорщини. Карася ж назвали «лідером неонацистського угруповання», який нібито теж погрожував Орбану та Угорщині.

Нагадаємо, нещодавно Орбан заявляв про погрози від українців, які отримує його родина. Він навіть публікував відео, на якому говорить із родичами й закликає їх не хвилюватися. 

Останні новини

Всі

10 червня 2026

9 червня 2026