Трамп оголосив п’ятиденну паузу в ударах по енергетичних об’єктах Ірану: причини
Президент США Дональд Трамп оголосив про призупинення військових ударів по електростанціях та енергетичній інфраструктурі Ірану на п’ять днів після «продуктивних» переговорів з Тегераном.
Про це Трамп написав у своїй мережі Truth Social.
Американський президент заявив, що протягом останніх двох днів США та Іран провели «хороші та продуктивні» переговори щодо двосторонніх відносин. За підсумками цих розмов Трамп дав вказівку Пентагону припинити удари по іранській енергетичній інфраструктурі.
За його словами, подальші розмови та зустрічі триватимуть протягом цього тижня.
«Виходячи з характеру та тону цих глибоких, детальних та конструктивних переговорів, які продовжуватимуться протягом тижня, я дав вказівку Міністерству оборони відкласти всі військові удари проти іранських електростанцій та енергетичної інфраструктури на п'ять днів, за умови успіху поточних зустрічей та дискусій», – написав він.