Австрія готує закон про заборону соцмереж для дітей до 14 років
Уряд Австрії планує заборонити дітям до 14 років користуватися соціальними мережами.
Про це оголосив заступник міністра з питань цифровізації Александр Прьолль, пише Європейська правда, посилаючись на Reuters.
За словами заступника міністра, відповідний законопроєкт буде підготовлено до червня.
«Австрія запроваджує обов'язковий мінімальний вік 14 років для користування соціальними мережами», – сказав Прьолль.
Конкретні технічні деталі щодо реалізації законопроєкту в австрійському уряді не представили. Також залишається незрозумілим, коли заборона має набути чинності.
Віцеканцлер Австрії Андреас Баблер назвав це «хорошим днем для наших дітей».
«Мільярдні корпорації розробили алгоритми, які викликають залежність і відволікають увагу дітей – і при цьому вони ще й отримують прибуток», – сказав Баблер.
За його словами, ця заборона захищає дітей «від негативного впливу соціальних мереж». Мета Австрії – запровадити мінімальний вік по всій Європі, підкреслив віцеканцлер.