Угорщина повернула Україні кошти та цінності Ощадбанку, – Зеленський

Тетяна Федчик

Тетяна Федчик

#   70

Угорська сторона повернула Україні кошти та цінності Ощадбанку, які були неправомірно захоплені місцевими спецслужбами під час затримання українських інкасаторів у березні цього року.

Про це Президент Володимир Зеленськийповідомив у Фейсбуці.

«Важливий крок у відносинах з Угорщиною: сьогодні були повернуті кошти та цінності Ощадбанку, що їх захопили угорські спецслужби в березні цього року. Тоді угорська сторона неправомірно затримала українських інкасаторів. Людей ми повернули швидше, а зараз уже на українській території і кошти й цінності в повному обсязі», – розповів Зеленський.

Він подякував Угорщині за конструктив та цивілізований крок.

«Вдячний Угорщині за конструктив та цивілізований крок. Дякую всім у команді України, хто боровся за справедливе рішення та захищав інтереси нашої держави й наших людей», – додав Президент.

Останні новини

Всі

10 червня 2026

9 червня 2026