Угорщина повернула Україні кошти та цінності Ощадбанку, – Зеленський

Угорська сторона повернула Україні кошти та цінності Ощадбанку, які були неправомірно захоплені місцевими спецслужбами під час затримання українських інкасаторів у березні цього року.
Про це Президент Володимир Зеленськийповідомив у Фейсбуці.
«Важливий крок у відносинах з Угорщиною: сьогодні були повернуті кошти та цінності Ощадбанку, що їх захопили угорські спецслужби в березні цього року. Тоді угорська сторона неправомірно затримала українських інкасаторів. Людей ми повернули швидше, а зараз уже на українській території і кошти й цінності в повному обсязі», – розповів Зеленський.
Він подякував Угорщині за конструктив та цивілізований крок.
«Вдячний Угорщині за конструктив та цивілізований крок. Дякую всім у команді України, хто боровся за справедливе рішення та захищав інтереси нашої держави й наших людей», – додав Президент.
Читайте також:
- Закордон
Україна працює над поверненням патріарха Кирила та інших топ-росіян до санкційного списку ЄС
- Історія
Дід Панас: 115 років тому народився актор Петро Вескляров, багаторічний телеведучий «Вечірньої казки»
- Закордон
Норвегія виділяє 109 мільйонів євро на розробку та закупівлю морських дронів для України
- Закордон
Саміт NB8 у Таллінні: Зеленський заявив, що спільні дії країн Балтії та Північної Європи наближають закінчення війни
- Закордон
Україна та Естонія підписали декларацію про посилення співпраці у сфері безпеки
