Через обстріл Закарпаття МЗС Угорщини викликає російського посла
Новий уряд Угорщини рішуче засудив масовану дронову атаку російської федерації по території Закарпаття, що відбулася в середу, 13 травня. У зв’язку з інцидентом Міністерство закордонних справ країни викликало посла РФ у Будапешті.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Daily News Hungary.
На пресконференції після засідання уряду новий прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що уряд «Тиси» рішуче засуджує російську дронову атаку по Закарпаттю.
Він додав, що міністерка закордонних справ Аніта Орбан викликала посла Росії в Будапешті на ранок четверга.
Раніше Орбан заявила у відео в соцмережах, що угорські чиновники постійно контактують з консульськими представниками, і рішуче засудила ці атаки.
Вона заявила, що удари були зафіксовані в кількох місцях Закарпаття, зокрема на інфраструктурі поблизу Сваляви та промисловому об'єкті в Ужгороді.
Це питання російської атаки також було внесено до порядку денного засідання уряду, що відбулося в Опусташері.
Читайте також:
- Закордон
Українці з ТОТ, які ніколи не мали паспорта, зможуть оформити документи у п’яти країнах
- Закордон
Україна засудила стрілянину на заході, де був присутній Дональд Трамп із дружиною та низка високопосадовців
- Закордон
В Україні змінили колір дипломатичних номерних знаків
- Закордон
Вино з Одещини, прикраси з Волині, кошики з Закарпаття: українське МЗС передало партнерам великодні подарунки
