Через обстріл Закарпаття МЗС Угорщини викликає російського посла

Тетяна Федчик

Тетяна Федчик

#   611

Новий уряд Угорщини рішуче засудив масовану дронову атаку російської федерації по території Закарпаття, що відбулася в середу, 13 травня. У зв’язку з інцидентом Міністерство закордонних справ країни викликало посла РФ у Будапешті.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Daily News Hungary.

На пресконференції після засідання уряду новий прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що уряд «Тиси» рішуче засуджує російську дронову атаку по Закарпаттю.

Він додав, що міністерка закордонних справ Аніта Орбан викликала посла Росії в Будапешті на ранок четверга.

Раніше Орбан заявила у відео в соцмережах, що угорські чиновники постійно контактують з консульськими представниками, і рішуче засудила ці атаки.

Вона заявила, що удари були зафіксовані в кількох місцях Закарпаття, зокрема на інфраструктурі поблизу Сваляви та промисловому об'єкті в Ужгороді.

Це питання російської атаки також було внесено до порядку денного засідання уряду, що відбулося в Опусташері.

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026