Албанія продовжила термін дії захисту українських біженців

Албанія вирішила продовжити термін захисту українських біженців до вересня цього року.
Відповідне рішення уряд країни ухвалив у четвер, – повідомляє «Європейська правда».
Після вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року Албанія прийняла сотні українських жінок і дітей, переважно в районі Плаж у Дурресі, найбільшому прибережному місті.
Крім того, влітку 2021 року Албанія відкрила свої кордони для понад 2 тисяч афганців, які втекли з країни після захоплення влади талібами. Їх розмістили спочатку в університетських гуртожитках, а потім у готелях, поки біженці оформлювали візи до інших країн.
Більшість афганських втікачів працювали на міжнародні організації, місцеві НУО, були журналістами або мали зв'язки з НАТО.
У четвер уряд Албанії вирішив продовжити термін дії обох рішень, які полегшують перебування біженців з двох країн.
Читайте також:
- Білгород
За розбудову фортифікацій: комунальники Білгорода-Дністровського отримали грошові заохочення
- Бізнес
«Парасолька», «Равлик», «Сейф»: на Рівненщині підприємство виготовляє мобільні укриття
- Стара Вижівка
Ветеранська політика та захист прав дітей: у Дубечному засідав виконком
- Ратне
У Велимченській громаді захиснику України подякували за мужність та стійкість
- Життя
З підприємця – у захисники: волинянин пішов служити в ДПСУ за прикладом брата та його дружини