На лікування за кордон відправили 53 постраждалих українців

Серед евакуйованих є онкопацієнти та люди з мінно-вибуховими пораненнями. Це громадяни з Дніпра, Києва, Вінниці, Житомира, Львова, Одеси та Рівного.
Про це повідомляє Район.Закордон, посилаючись на Міністерство охорони здоров'я.
«Завдяки співпраці МОЗ та Єврокомісії вдалося евакуювати на спеціалізоване лікування 53 пацієнтів. Українців прийняли у медзакладах Німеччини, Угорщини, Нідерландів, Норвегії, Румунії, Іспанії, Швеції та Швейцарії», – йдеться у повідомленні.
Загалом з початку повномасштабного вторгнення на лікування за кордон відправлено близько 4 тис. українських громадян.
Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Республіки Сінгапур оголосило про надання урядом країни нового пакету гуманітарної допомоги Україні, який складається з 22 автомобілів швидкої допомоги.


Читайте також:
- Закордон
Скільки готівки можна вивозити з України в 2026 році: ліміти та штрафи
- Закордон
Прикордонники фіксують зростання трафіку: де на Львівщині найбільші черги на виїзд з України
- Закордон
В Україні з першого квітня подорожчає оформлення закордонного паспорта
- Закордон
Естонія не висилатиме з країни військовозобов’язаних українців
- Закордон
Як учаснику бойових дій відмовитись від пільг в Україні з-за кордону