На лікування за кордон відправили 53 постраждалих українців

#   979
На лікування за кордон відправили 53 постраждалих українців

Серед евакуйованих є онкопацієнти та люди з мінно-вибуховими пораненнями. Це громадяни з Дніпра, Києва, Вінниці, Житомира, Львова, Одеси та Рівного.

Про це повідомляє Район.Закордон, посилаючись на Міністерство охорони здоров'я.

«Завдяки співпраці МОЗ та Єврокомісії вдалося евакуювати на спеціалізоване лікування 53 пацієнтів. Українців прийняли у медзакладах Німеччини, Угорщини, Нідерландів, Норвегії, Румунії, Іспанії, Швеції та Швейцарії», – йдеться у повідомленні.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення на лікування за кордон відправлено близько 4 тис. українських громадян.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Республіки Сінгапур оголосило про надання урядом країни нового пакету гуманітарної допомоги Україні, який складається з 22 автомобілів швидкої допомоги.

На лікування за кордон відправили 53 постраждалих українців
На лікування за кордон відправили 53 постраждалих українців

 

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026

4 червня 2026