Зеленський прибув із візитом до Німеччини, де зустрівся з канцлером Фрідріхом Мерцом

Президент України Володимир Зеленський 28 травня прилетів із візитом до Німеччини і вже зустрівся з канцлером Фрідріхом Мерцом.
Про це повідомляє Суспільне із посиланням на Офіс президента.
Зазначається, що Володимир Зеленський приземлився у військовій зоні аеропорту Берлін-Шенефельд.
Близько 13:00 (за київським часом) президент зустрівся з німецьким канцлером Мерцом. Під час офіційної церемонії також були присутні очільник МЗС України Андрій Сибіга, керівник Офісу президента Андрій Єрмак і міністр оборони Рустем Умєров.
На сайті Федерального канцлера Німеччини повідомлялося, що планується зустріч з Мерцом. Після цього Володимир Зеленський планує зустрітися з президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром.
«Візит буде зосереджений на підтримці Німеччиною України та зусиллях щодо досягнення припинення вогню», – йдеться у повідомленні.
У другій половині дня лідери країн також поспілкуються з представниками німецького бізнесу.
Читайте також:
- Закордон
Зеленський прибув до Швеції задля переговорів про винищувачі Gripen та новий оборонний пакет
- Рівне
Володимир Зеленський відвідав Рівне для зустрічі зі студентами професійного коледжу
- Закордон
Дональд Трамп уперше з 2017 року прибув до Китаю у супроводі найбагатших бізнесменів США
- Закордон
Зеленський розповів про деталі візиту в Азербайджан
- Закордон
Король Швеції та Зеленський відвідали Львівщину: у центрі уваги – відновлення інфраструктури та допомога людям