Зеленський зустрівся із Трампом на саміті НАТО: що відомо

Президент України Володимир Зеленський і президент США Дональд Трамп зустрілися на полях саміту НАТО в Гаазі у середу, 25 червня.
Про початок зустрічі повідомило Суспільне.
Зустріч Зеленського і Трампа завершилася, вона тривала приблизно 50 хвилин. Заяви для преси не робили ні до, ні після зустрічі.
«Тривала та змістовна зустріч із Президентом Трампом. Охопили всі дійсно значимі питання. Я дякую пану Президенту, дякую Сполученим Штатам. Говорили про те, як досягти припинення вогню та справжнього миру. Говорили про те, як захистити наших людей. Цінуємо увагу й готовність допомагати наближенню миру. Деталі – згодом», – написав президент Зеленський у своєму телеграмі.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 25 червня в рамках саміту НАТО у Гаазі президент України Володимир Зеленський зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом. Зустріч планували провести після пленарного засідання Альянсу.
Під час спілкування з журналістами на полях саміту НАТО Трамп заявив, що президенти під час зустрічі «обговорять очевидне».
Читайте також:
- Закордон
Трамп промовчав про Орбана, але напав на Папу Римського
- Закордон
Користь від Трампа
- Район.IN.UA
Україна готова дзеркально утримуватися від ударів по енергооб'єктах РФ, – Зеленський
- Закордон
Трамп заявив, що попросив Путіна не бити по Києву та містах через сильні морози
- Закордон
У Білому домі повісили спільне фото Трампа з Путіним – журналістка Елізабет Ландерс опублікувала знімок