У Польщі футбольні фанати розгорнули на матчі банера з написом «Ми пам’ятаємо Волинь»

Посол України в Польщі Василь Боднар відреагував на розгортання польськими фанатами банера з написом «Ми пам’ятаємо Волинь» під час матчу донецького «Шахтаря» з варшавською «Легією».
Про це дипломат написав у своєму профілі в соцмережі Х.
Матч проходив у Кракові, оскільки українська команда не може проводити ігри в окупованому Росією Донецьку. На матчі польські вболівальники розгорнули банер з написом «Ми пам’ятаємо Волинь».
«Вчора під час матчу донецького «Шахтаря» проти варшавської команди на трибунах уболівальників «Легії» з'явилися провокаційні транспаранти, не пов'язані зі спортивною подією чи вболіванням за команди. Поважаючи право польських уболівальників висловлювати свою думку, але важко зрозуміти мотиви такої провокації. Чи має це на меті затьмарити допомогу Польщі українцям, які знайшли притулок від війни, чи це спроба заглушити слова вдячності спортсменів негативними коментарями, чи бажання відвернути увагу від реальної загрози з боку Росії, в тому числі для Польщі?», – написав посол і додав, що, попри все, українці не перестануть дякувати Польщі за підтримку українських спортсменів та українського спорту з початку повномасштабної російської агресії.
Посол також розмістив відео, на якому футболісти «Шахтаря» висловлюють свою вдячність полякам за підтримку і допомогу.
Читайте також: Посол України в Польщі різко висловився щодо інциденту у Варшаві під час концерту Макса Коржа
Читайте також:
- Моршин
Культурна дипломатія: представник Моршинської громади взяв участь у міжнародному заході в Польщі
- Район.IN.UA
Волинь зацікавлена у польських інвестиціях: Романюк зустрівся з консулом
- Культура
Три українські книги – у довгому списку польської літературної премії імені Ришарда Капусцінського
- Закордон
Аварія на залізниці під Варшавою: зійшов з рейок вантажний потяг із дизпаливом
- Закордон
У Польщі на військову частину впав дрон: що відомо