Померла військовослужбовиця Нацгвардії, поранена під час стрілянини у Вашингтоні

Військовослужбовиця Національної гвардії США, 20-річна Сара Бекстром, померла від ран, отриманих під час стрілянини неподалік Білого дому.
Про це повідомив президент США Дональд Трамп ввечері 27 листопада, спілкуючись у віртуальному режимі з американськими військовослужбовцями.
За словами Трампа, колега загиблої, 24-річний Ендрю Вулф, бореться за життя.
«Жорстокість підозрюваного нагадує нам, що немає важливішого пріоритету національної безпеки, ніж забезпечення повного контролю над людьми, які в'їжджають і залишаються в нашій країні», – сказав американський лідер.
Смерть військовослужбовиці також прокоментували у Національній гвардії.
«Від імені губернатора Моррісі та Національної гвардії Західної Вірджинії висловлюю співчуття родині, друзям і товаришам по службі спецпризначенки Бекстром. Ми сумуємо разом із ними та вшановуємо її пам’ять, продовжуючи її відданість служінню й високим стандартам», – сказав генерал-майор Сьюард, заступник командувача Національної гвардії штату Західна Вірджинія.
Нагадаємо, у двох кварталах від Білого дому 26 листопада невідомий відкрив вогонь по двох нацгвардійцях. З цієї причини президент США Дональд Трамп запросив відправити до Вашингтона додаткових 500 бійців.
Читайте також:
- Закордон
Трамп промовчав про Орбана, але напав на Папу Римського
- Закордон
Користь від Трампа
- Район.IN.UA
Україна готова дзеркально утримуватися від ударів по енергооб'єктах РФ, – Зеленський
- Закордон
Трамп заявив, що попросив Путіна не бити по Києву та містах через сильні морози
- Закордон
У Білому домі повісили спільне фото Трампа з Путіним – журналістка Елізабет Ландерс опублікувала знімок