Пошта Данії доставить останній лист 30 грудня і припинить надавати послугу

30 грудня поштова служба Данії PostNord доставить останній лист та зупинить надавати цю послугу після 400 років традиції.
Про це пише «Європейська правда» з посиланням на The Guardian.
Оголосивши на початку цього року про рішення припинити доставку листів, компанія PostNord заявила, що скоротить 1500 робочих місць у Данії та прибере 1500 червоних поштових скриньок на тлі дедалі більшої цифровізації суспільства.
Описуючи Данію як одну з найбільш цифрових країн у світі, компанія зазначила, що попит на листи різко впав, тоді як онлайн-покупки продовжують зростати. Цей факт спонукав компанію зосередитися на доставці посилок.
Більшість поштових скриньок вже були демонтовані – 1000 з них негайно викупили, коли вони надійшли в продаж на початку цього місяця. Ще 200 поштових скриньок виставлять на аукціон у січні.
Компанія PostNord, яка продовжить доставляти листи у Швеції, заявила, що протягом обмеженого часу повертатиме кошти за невикористані данські поштові марки.
Данці все ще зможуть надсилати листи, користуючись послугами компанії Dao.
Згідно з данським законодавством, можливість відправляти листи повинна існувати. Це означає, що якщо Dao припинить доставку листів, уряд буде зобов'язаний призначити когось іншого для виконання цієї функції.
Читайте також:Віват королю Данії – союзнику України
Читайте також:
- Вознесенськ
Перший візит данських дипломатів: у Вознесенську презентували проєкт оновлення лікарні
- Вознесенськ
На Вознесенщині у селищі Ракове відкрили нову ярмаркову площу за підтримки Данії
- Миколаїв
У ліцеї Корабельного району при підтримці Данії відкрили нове автономне укриття
- Баштанка
Перша леді у Новому Бузі: Олена Зеленська показала нові будинки для прийомних родин Баштанщини
- Закордон
Проукраїнська Метте Фредеріксен залишається при владі: у Данії сформували новий уряд