За тиждень з Польщі примусово депортували 24 українці

Протягом тижня, з 15 по 21 грудня, територію Республіки Польща покинули майже 180 іноземців. Виїзд відбувався як у добровільному порядку, так і через примусове видворення.
Про це повідомила Прикордонна служба Польщі.
Значна частина іноземців виконала зобов’язання щодо добровільного повернення до країн походження. Найчастіше це були громадяни:
- Білорусі – 27 осіб;
- Молдови – 21 особа;
- Грузії – 19 осіб.
Водночас частину осіб депортували з країни примусово. Найбільша кількість громадян, які покинули Польщу в такому порядку, припадає на:
- Україну – 24 особи;
- Грузію – 16 осіб;
- Колумбію – 5 осіб.
«Серед них були іноземці, які, серед іншого, були засуджені за крадіжки, зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин, напад і побиття з тяжким ушкодженням здоров'я, керування транспортними засобами без прав, а також особи, які сприяли іншим у незаконному перетині кордону до Польщі», – йдеться в повідомленні.
Читайте також:
- Моршин
Культурна дипломатія: представник Моршинської громади взяв участь у міжнародному заході в Польщі
- Район.IN.UA
Волинь зацікавлена у польських інвестиціях: Романюк зустрівся з консулом
- Культура
Три українські книги – у довгому списку польської літературної премії імені Ришарда Капусцінського
- Закордон
Аварія на залізниці під Варшавою: зійшов з рейок вантажний потяг із дизпаливом
- Закордон
У Польщі на військову частину впав дрон: що відомо